fr  /  cz

Festival ARENA a francouzská představení

Le P'tit Cirk & My!Laika & Le Mur de la Mort

Erpet Centrum
Strakonická 4, Praha 5-Smíchov

24. 5. - 1. 6.
Erpet Centrum

Letošní ročník festivalu Arena se nese ve znamení významné francouzské účasti!

Poprvé se v České republice představí Le P'tit Cirk se svou veleúspěšnou inscenací Les Dodos.

Přijďte objevit nebo se znovu potěšit skvělou show Mortel Jus de Mortel kolektivu Le Mur de la Mort (Stěna smrti), který se po loňském úspěchu vrací do Prahy. Toto představení v sobě kombinuje prvky cirkusu, divadla, pouťového průvodu i zákulisního života.

Nenechte si ujít dvě úžasná představení La Soirée a Winter souboru My!Laika. Představí humorný cirkusový kabaret, kde společně prozkoumáme lidskou jedinečnost v pomíjivém čase a prostoru, nechybí akrobacie, létající židle, loutky, žonglování, halový country bál, živá hudba či plastové polovičky ledních medvědů…

Festival ARENA založený Divadlem bratří Formanů je přehlídkou divadla, nového cirkusu, hudby a vizuální tvorby. Jeho součástí jsou představení vzniklá v produkci bratří Formanů, stejně jako představení kumštýřů, artistů a jiných umělců, které Petr a Matěj Formanovi potkali během svých cest po světě.

Arena 2024 nabízí v Česku neviděné cirkusové novinky, divadelní představení, koncerty, umělecké dílny a další atrakce pro děti i dospělé. Představení se odehrají od 24. května do 1. června ve stanech na fotbalovém hřišti smíchovského Erpet Centra a na divadelní lodi Tajemství, která letos zůstane na svém stálém kotvišti – na náplavce Prahy 2. Také letos je vstup do areálu festivalu zdarma!

Program, doprovodné akce a prodej vstupenek najdete na stránkách festivalu Arena!

 

 

Přidejte se k nám


Členská karta Francouzského institutu
Chci se stát členem