fr  /  cz

Francouzský institut v Praze  

Štěpánská 35
Praha 1
111 21

recepce:
e-mail: ifp@ifp.cz
tel.: 221 401 011

Kontakt pro média

Lenka Zimmelová (vedoucí marketingu a komunikace)
e-mail: lenka.zimmelova@ifp.cz
tel.: 221 401 042 / 731 096 494

Charlotte Arquin
e-mail: charlotte.arquin@ifp.cz
tel.: 221 401 017                        

Vedení

Ředitel:
Stanislas Mrozek
e-mail: stanislas.mrozek@ifp.cz

Zástupkyně ředitele:
Sarah Doignon
e-mail: sarah.doignon@ifp.cz

Asistentka:
Markéta Misíková
e-mail: marketa.misikova@ifp.cz
tel.: 221 401 005
 

Pronájem prostor
Adéla Gorgerin
e-mail: adela.gorgerin@ifp.cz
tél.: 221 401 022
Jazyková a vzdělávací sekce

Bruno Girardeau (responsable, attaché de coopération pour le français)
e-mail: bruno.girardeau@ifp.cz
tél.: 221 401 064

Vladimíra Pasco (asistentka)
e-mail: vladimira.pasco@ifp.cz
tel.: 221 401 010

Anna Lebedová (vzdělávací a jazykové programy ve Francii)
e-mail: anna.lebedova@ifp.cz
tel.: 221 401 057
 

Jazykové kurzy

Midou Benterari (vedoucí)
e-mail: midou.benterari@ifp.cz
tel.: 221 401 046

Dalibor Hakim (skupinové kurzy a zkoušky)
e-mail: dalibor.hakim@ifp.cz
tel.: 221 401 006

Barbora Kapešová (kurzy na míru)
e-mail: barbora.kapesova@ifp.cz
tel.: 221 401 040

Edith Turbide (firemní kurzy)
e-mail: edith.turbide@ifp.cz
+420 221 401 027
 

Literární sekce a mediatéka

Simon Gilmer (vedoucí)
e-mail: simon.gilmer@ifp.cz
tel.: 221 401 012

Anna Davidová (dotace, názorové debaty, herní sekce)
e-mail: Anna.Davidova@ifp.cz
tel.: 221 401 032

Mylène Garin (akce v mediatéce)
e-mail: Mylene.Garin@ifp.cz
tel.: 221 401 036

Monika Lavallée (knihovnice)
e-mail: monika.lavallee@ifp.cz

Michaela Rybková (knihovnice)
e-mail: michaela.rybkova@ifp.cz

Médiathèque
e-mail: biblio@ifp.cz
tél.: 221 401 043

Umělecká a audiovizuální sekce

Sarah Doignon (vedoucí a zástupce ředitele)
e-mail: sarah.doignon@ifp.cz
tel.: 221 401 002

Barbora Bukovinská (scénické umění)
e-mail: barbora.bukovinska@ifp.cz
tel.: 221 401 014

Anna Miteran (filmová tvorba, festival fr. filmu)
e-mail: anna.miteran@ifp.cz
tel.: 221 401 028

Adéla Gorgerin (pronájem prostor, Kino 35)
e-mail: adela.gorgerin@ifp.cz
tel.: 221 401 022

Nela Housková (program Kina 35)
e-mail : nela.houskova@ifp.cz
tel.: 221 401 029

Pavel Sandul (technik a promítač v Kině 35)
e-mail : pavel.sandul@ifp.cz

Vědecká a univerzitní sekce

Véronique Debord-Lazaro (vedoucí)
e-mail: Veronique.Debord-Lazaro@ifp.cz
tel.: 221 401 024

Mathilde Lagarde (informace o studiu na VŠ ve Francii, Campus France)e-mail: mathilde.lagarde@ifp.cz
tél.: 221 401 058

Louis Augendre (stipendia pro studium ve Francii, Barrande Fellowships, vědecké ceny)
e-mail: Louis.Augendre@ifp.cz
tél.: 221 401 003

Kontaktní formulář


Registrace pro odběr newsletteru


Odesláním formuláře projevujete souhlas s našimi Podmínkami pro ochranu osobních údajů.

Přidejte se k nám


Členská karta Francouzského institutu
Chci se stát členem