fr  /  cz

« TAKORAMA International Films Festival ». Online festival pro děti z celého světa.

10. 5. - 25. 6.
online
Zdarma

« TAKORAMA International Films Festival ». Online festival pro děti z celého světa. Animované krátké filmy pro celou rodinu.

Kino 35 Vám nabízí účast na Mezinárodním Filmovém Festivalu Takorama, který proběhne kompletně online. Festival je určený pro děti a učitele z celého světa. Nabízené krátkometrážní snímky se zaměřují na problematiku solidarity, tolerance, respektu vůči okolí, ale také na poezii a originalitu vizuálního světa. Snímky jsou seskupené v blocích určených pro jednotlivé věkové kategorie, díky nimž mohou děti ve věku 3 – 15 let objevovat nové vizuální světy. Využijte této unikátní nabídky zdarma online dostupné do 25. června a hlasujte pro svůj nejoblíbenější animovaný kraťásek. Stačí se pouze zapsat na internetových stránkách v češtině: https://www.takorama.org/cs 
Na organizaci Festivalu Takorama se podílí Francouzský institut, UNESCO, Films pour enfant a četní další partneři.
 

 

ENG

« TAKORAMA International Films Festival ». An online festival for children from all over the world. Cartoon shorts for the whole family.

The Kino 35 invites you to participate at the Takorama International Film Festival which takes place entirely online and is dedicated to children and teachers from all over the world. The proposed short films focus on the themes of solidarity, tolerance, respect for others, as well as on poetry and originality of visual universes. The movies are grouped by age range, allowing children from 3 to 15 years old to discover new visual worlds in a positive dimension. Take advantage of this unique offer available in streaming online for free upon a simple registration until June 25 on the “https://www.takorama.org/en” web page in English version and vote for your favorite cartoon.  
The Takorama Festival is co-organized by the French Institute, UNESCO, Films pour enfant and many other partners.

 

Přidejte se k nám


Členská karta Francouzského institutu
Chci se stát členem
221 401 011  /  info@ifp.cz