fr  /  cz

Francouzština v praxi

Přejete si lépe se vyjadřovat ve francouzštině, zlepšit si výslovnost, naučit se lépe psát, argumentovat, zopakovat si základy gramatiky či se procvičit v překladu? Tyto kurzy vám umožní zlepšit si právě tu dovednost, na které si přejete zapracovat.

Stáhněte si přihlášku a zapište se ještě dnes! Klikněte zde
Konverzace A2 / B1 / B2 / C1
V těchto kurzech si procvičíte především konverzaci. Na hodině se na základě psaného či audiovizuálního podkladu podrobně probírá jedno téma (společnost, aktuality atd.). Studenti o tématu debatují a prezentují své názory.
Gramatika A2 / B1 / B2

Specializované kurzy gramatiky vám umožní zopakovat si a prohloubit atraktivním a komunikativním způsobem hlavní mluvnické jevy. Dostane se vám jasného vysvětlení jevů, ve kterých se často chybuje. Následná cvičení upevní vaše znalosti a umožní vám spontánně používat právě nabyté gramatické znalosti. 

Zlepšení písemného projevu B2 - C1

Cílem tohoto kurzu je zdokonalení písemného projevu, prohloubení gramatických znalostí a obohacení lexikální zásoby včetně syntaktických obratů. Jeho účastníci se naučí vytvářet nejrůznější typy výstižných, dobře strukturovaných a koherentních textů.

Přidejte se k nám


Členská karta Francouzského institutu
Chci se stát členem