fr  /  cz

Pokladní – uvaděčku/uvaděče do Kina 35

Jste milovníkem filmů a zajímáte se především o evropskou artovou kinematografii? Fascinuje Vás atmosféra červených sedaček? Jste komunikativní a společenský člověk, který rád potkává lidi z nejrůznějších oblastí a diskutuje s nimi? Jste ochotni sdílet na našich sociálních sítích své názory na filmy? 

Pokud máte volné večery a soboty, hovoříte česky a ovládáte na komunikační úrovni francouzštinu a angličtinu, pak neváhejte a přidejte se k týmu Kina 35. 

Francouzský institut v Praze hledá pokladní – uvaděčku/uvaděče do Kina 35. Práce na DPP, v týdnu večerní služby, v sobotu odpolední a večerní směna. Nástup možný ihned.

Veškeré dotazy a přihlášky posílejte elektronicky na následující e-mailovou adresu: rh@ifp.cz


Kino 35

Kino 35 je profesionálním komerčním kinosálem Francouzského institutu v Praze. Jedná se o artové kino, které je od ledna 2015 součástí sítě EUROPA CINEMAS.

Kino 35 o kapacitě 203 míst je bezbariérovým digitalizovaným kinosálem.
Součástí programové nabídky Kina 35 jsou nejen hrané filmy a dokumenty, ale i animované snímky. Kino 35 přináší celoročně pestrý program s kvalitními francouzskými a frankofonními filmy, ale i se širokou škálou evropských titulů. 

Koncepci programu vhodně doplňují tematické cykly a retrospektivy zaměřené jak na současná francouzská díla, tak i na starší filmovou tvorbu. Na tyto speciální projekce jsou pravidelně zvány významné osobnosti z oblasti kinematografie, aby své snímky představily.

Kino 35 se podílí na organizaci význačných filmových akcí jakými je například Festival francouzského filmu. Je taktéž partnerským kinem četných festivalů. 

Nabízené filmy jsou v původním znění s českými nebo příležitostně s anglickými titulky. Pouze některé snímky pro děti jsou v českém dabingu.

Přidejte se k nám


Členská karta Francouzského institutu
Chci se stát členem