fr  /  cz

Diplomy z profesní francouzštiny

- Diplomy z profesní francouzštiny, vydávané Pařížskou obchodní komorou CCI Paris Ile-de-France jsou celosvětově uznávány, mají nomezenou platnost a jsou velmi ceněny profesionály ve Francii i ostatních zemích.

Přihlaste se! Klikněte zde

- Diplomy z profesní francouzštiny, vydávané Pařížskou obchodní komorou CCI Paris Ile-de-France, jsou určeny pro studenty a odborníky, kteří chtějí doložit úroveň francouzštiny ve svých oborech.
- Diplomy mají neomezenou platnost a jsou celosvětově uznávány; zúročují a dokládají znalosti nabyté v příslušném oboru a jsou velmi ceněny profesionály ve Francii i ostatních zemích.
- Zkoušku mohou skládat uchazeči starší 16 let.
- Písemná část zkoušky je skládána na počítači, poté následuje ústní část.

Další podrobnosti o Diplomech z profesní francouzštiny a přípravné kurzy.

Přihlášku naleznete zde.

Diplom z obchodní francouzštiny

Diplom z obchodní francouzštiny je určen pro studenty a zaměstnance soukromého sektoru a veřejné správy, kteří francouzštinu využívají při práci.

Diplom z francouzštiny pro mezinárodní vztahy
Diplom z francouzštiny pro mezinárodní vztahy je určen pro studenty a zaměstnance z diplomacie, mezinárodních státních institucí, pro novináře apod.
Diplom z francouzštiny pro cestovní ruch-hotelnictví-gastronomii

Diplom z francouzštiny pro cestovní ruch-hotelnictví-gastronomii je určen pro studenty/stážisty a zaměstnance, kteří se věnují frankofonní klientele a chtějí posílit svou pozici v oboru.

Diplom z francouzštiny pro zdravotnictví

Diplom z francouzštiny pro zdravotnictví je určen pro studenty/stážisty a zaměstnance z lékařských a zdravotnických oborů, kteří chtějí zúročit znalosti francouzštiny využívané při své práci. Diplom je nabízen v úrovních B1, B2/C1.
Diplom z francouzštiny pro zdravotnictví B2/C1 se předkládá jako samostatná zkouška, u které může uchazeč dle výsledku obdržet diplom úrovně B2 nebo C1.
 

Přidejte se k nám


Členská karta Francouzského institutu
Chci se stát členem