fr  /  cz

Noc čtení: Sobota plná knížek - den pro celou rodinu

22/1 10:30 – 16:30

Francouzský institut v Praze
Štěpánská 35, Praha 1

❗️Milí příznivci čtení a knížek, kvůli epidemické situaci a Covidu jsme bohužel nuceni na poslední chvíli zrušit naši plánovanou akci Sobota plná knížek. Ale nezoufejte, program není zrušen, ale pouze přesunut a uskuteční se v plné kráse u příležitosti slavnostního otevření renovované Mediatéky na jaře!

Od 10:30 do 16:30 se u nás na Francouzském institutu koná Sobota plná knížek pro celou rodinu.


Přijďte si se svými dětmi poslechnout pohádku, nechte je pak vyrobit něco hezkého ve tvůrčí dílničce, a ty starší odpoledne pošlete do komiksové dílny. A vy si zatím můžete nakoupit v klidu knížky.

Vstup volný, akce bude probíhat česky a francouzsky.

PROGRAM:

10:30 – 16:30 Knižní minitrh s Knihexem a s Librarie francophone.

Nedostaly vaše děti pod stromeček knihu, kterou jste si přáli? Třeba si vyberete u nás! Několik českých nakladatelů a výběrové knihkupectví Dvě veverky vám představí svou nabídku během Soboty plné knížek! A ty francouzské si určitě vyberete v Librairie Francophone. Ve spolupráci s Knihexem.

10:30 Čtení a tvořivá dílnička s Petite école de Prague

Čtení pohádek česky a francouzsky a tvořivá dílnička pro malé ručičky společně s Petite école de Prague pro ty vaše děti.

14:00 Komiksová dílna se Štěpánkou Jislovou

Jak vymyslet komiksovou postavu? Jak to dělají zkušení matadoři ve studiu Pixar? Tvůrčí komiksový workshop pro starší děti (7 – 12 let) pod vedením vynikající české ilustrátorky a komiksové tvůrkyně Štěpánky Jislové.

Kapacita omezena. Rezervace na: biblio@ifp.cz. 

Přidejte se k nám


Členská karta Francouzského institutu
Chci se stát členem