fr  /  cz

Letní Letná - PIC / Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste

Francouzské soubory: Cirque Inextremiste et Surnatural Orchestra, Les rois Vagabonds, Cirque Le Roux

Letenské sady

15. 8. - 1. 9.
Letenské sady

34 umělců, 3 dimenze, 360° a jedna obří trampolína v extrémní show, která se vzpírá gravitaci.


Co se stane, když propojíte osmnáctičlenný orchestr s artisty bez pudu sebezáchovy a obří trampolínou? Odpovědí je PIC – závratná show, kde nikdo nezůstane nohama na zemi.

Velkolepý, dramatický, a přitom chvílemi velmi intimní – takový je PIC. Show, která vtahuje diváky do tří dimenzí a 360°. Všichni jsou její součástí. Vznikla jako společné mistrovské dílo populárních francouzských akrobatů Cirque Inextremiste a nápaditých hudebníků ze Surnatural Orchestra. Muzikanti v show PIC rozhodně nezůstávají na místě, během představení se hudebníci mísí s cirkusovými umělci a účastní se jejich vystoupení. Současná hudba a novocirkusové umění se protnuly v ojedinělé umělecké formě, kde 18 hudebníků hraje a zároveň spolu s artisty létá vzduchem nebo se vznáší nad užaslými diváky, a zároveň je dohromady drží harmonie.

Díky PIC můžete nahlédnout do fantazijního světa, kde se dá chodit po stropě, plout na žebříku jako na surfu nebo vzhůru nohama hrát na saxofon… jak je komu libo. Ani artisté se nebojí ničeho. Proč jen obyčejně skákat na trampolíně, když ji můžeme postavit na špičku a šplhat po ní až do vrcholku šapitó? Dá se tančit valčík hlavou dolů? V inscenaci PIC je možné všechno!

Více informací a prodej vstupenek

 

Přidejte se k nám


Členská karta Francouzského institutu
Chci se stát členem