fr  /  cz

Noc nápadů 2023 | Klimatická mozaika pro rodinu

Pouze ve francouzštině | Doporučený věk: od 8 let.


Duben je pro Francouzský institut v Praze příležitostí, aby se zazelenal a nabídl celou řadu akcí souvisejících s problematikou životního prostředí. V rámci projektu "Zelená mediatéka" si dovolujeme pozvat vaše děti na sérii tvůrčích a vzdělávacích dílen, jejichž cílem je zvýšit jejich povědomí o ochraně přírody a ekologii a zároveň se u toho dobře bavit.

Přijďte s celou rodinou v sobotu 22. dubna oslavit Den Země do mediatéky Francouzského institutu v Praze! 
Od 10:30 se malí i velcí mohou společně zúčastnit workshopu “Klimatická mozaika”. Cíl této dílny? Zvýšit povědomí o problematice klimatických změn v zábavné, přátelské a rodinné atmosféře!


Máte zájem o tuto akci? Nenechte si ujít další aktivity věnované Dni Země! Skvělý rostlinný oběd, workshop “Zero Waste”, dokumentární film, diskuze u kulatého stolu... Něco se nějade pro všechny chutě a všechny věkové kategorie!

Tento program pořádá Francouzský institut v Praze a Francouzské velvyslanectví v České republice v rámci akce “Noc nápadů 2023 - Více akce pro klima” ve spolupráci s CEFRES, La fresque du climat, Jako Doma, Veolia a CzechGlobe.

 

             

Přidejte se k nám


Členská karta Francouzského institutu
Chci se stát členem