fr  /  cz

Festival Arena

Festival ARENA založený Divadlem bratří Formanů je přehlídkou divadla, nového cirkusu, hudby a současné vizuální tvorby. Jeho součástí jsou představení vzniklá v produkci bratří Formanů, stejně jako představení kumštýřů, artistů a jiných umělců, které potkali během svých cest po světě.

Festival se uskuteční na Smíchovské náplavce a festivalové městečko tak zabydlí prostor od parku na Hořejším nábřeží až po hladinu Vltavy. Zde bude tradičně scéna lodi Tajemství poskytující kromě programu také místo pro odpočinek s výhledem na Vyšehrad a další krásy Prahy.

Letošní program festivalu se opět vyznačuje silnou francouzskou účastí. Cirkus Rasposo se přijíždí se svým nejnovějším a v Evropě velmi úspěšným dílem Oraison, Giorgio Bertolotti a Petr Forman prozkoumávají svět videomappingu a vrací se s meziplanetární show Juri, Bonaventure Gacon, zakládající člen cirkusu Trottola, doveze své autorské sólové představení Par le Boudu, a soubor Les P’tits Bras předvede neočekávané dechberoucí show. Festival však neuvádí pouze francouzská představení, ale nabízí i další bohatý program, setkávání, akcí pro děti atd.
Podívejte se na Program festivalu Arena a přijďte strávit příjemné chvíle s přáteli na břehu Vltavy.

Vstupenky

 

Přidejte se k nám


Členská karta Francouzského institutu
Chci se stát členem
221 401 011  /  info@ifp.cz