fr  /  cz

„In the face of war – European dialogue"

Akce   |   21.11.2023
© Eva Kořínková

V rámci zahájení letošního Prague European Summit proběhla první část z cyklu debat “In the Face of War – European Dialogue” iniciovaných Francouzským institutem v Paříži. Bylo nám velkou ctí podílet se na projektu s tak důležitou a pro Evropu aktuální tématikou, jakou jsou dopady války na Ukrajině, a pozvat odborníky a odbornice do diskuze o evropské pospolitosti tváří v tvář konfliktu a o opětovném propojení evropských narativů. Pokud vás toto téma zajímá, je k dispozici záznam z večera.


Rádi bychom poděkovali všem řečníkům za jejích výstižné příspěvky: David Cvach, Jaroslav Kurfürst, Oleksandra Matviïchuk, Luuk van Middelaar, Carlota García Encina, Thomas Gomart, Kateřina Králová, Kristupas Sabolius, Christine Cadot a moderátorům Laurent Marchand a Mateusz Chmurski za skvělé vedení jednotlivých panelů.


V neposlední řadě děkujeme také všem partnerům akce Institut français Paris, Ambassade de France en République Tchèque, Prague European Summit, Europeum, Institut des relations internationales de Prague, Université Charles, CEFRES, Ouest France, Université Paris 8.
 

Přidejte se k nám


Členská karta Francouzského institutu
Chci se stát členem