fr  /  cz

France @ United Islands of Prague

Stage Europe
15h Télépagaille // 18h45 Sam Quealy

Střelecký ostrov
Praha

21. ročník festivalu United Islands of Prague se koná v Praze od 1. do 4. května. Čekají vás čtyři dny plné hudby, evropských i tuzemských objevů a oslava dvaceti let Česka v Evropské unii. Z francouzské scény představíme Sam Quealy a Télépagaille. A to vše zdarma, na festivalu se neplatí žádné vstupné.


V rámci série akcí Queer 24 vystoupí queer umělkyně Sam Quealy. Setkáte se s ní 4. května 2024 v 18h45 na Evropské scéně.

Sam Quealy, „techno pop princezna“, vzdoruje hranicím žánru a svým jedinečným zvukem otřásá hudebním světem. Její divoce erotické skladby, které se hravě prolínají různými žánry, okouzlují publikum po celém světě.
Jako členka legendárního vogue domu Commes des Garcons nezná Sam žádné hranice kreativity. S hypnotizující přítomností na jevišti a magnetickou aurou Sam vyzařuje sebevědomí a postoj rockové hvězdy, zatímco se v jejím vzezření odráží půvab popové ikony.


Na Evropa Stage vystoupí 4. 5. od 15h00  také francouzská post punk / synth punk skupina Télépagaille. Kapela byla založena v roce 2022 v nahrávacím studiu, živě hraje od roku 2023 a rychle si udělala jméno na pařížské alternativní scéně. Jejich energetické a interaktivní vystoupení jim rychle pomohla vybudovat oddanou místní fanouškovskou základnu. Právě dokončili francouzské turné s no-wave kapelou Pons (USA).

Program festivalu United Islands zde

 

Přidejte se k nám


Členská karta Francouzského institutu
Chci se stát členem