fr  /  cz

„Danse l'Europe!“

Zúčastněte se online tanečního projektu pořádaného u příležitosti francouzského předsednictví v Radě Evropské unie a propojte se s lidmi ve všech zemích EU! 

V rámci multidisciplinárního kulturního programu navrženého pro francouzské předsednictví v Radě Evropské unie vznikl unikátní projekt – choreografické dílo s názvem „Danse l'Europe!“ Tento inovativní, interaktivní umělecký zážitek, otevřený pro všechny zájemce, trvá 9 minut a jeho autorem je Angelin Preljocaj. Hudbu složila Jeanne Added. K dispozici je stažením aplikace. 

 

Chcete-li se zúčastnit:

  • Stáhněte si aplikaci Danse l'Europe! do svých chytrých telefonů (v App Store zde nebo Google Play Store zde). K dispozici jsou dva režimy: "sólo" pro tanec o samotě nebo "multi" pro spojení s ostatními uživateli.
  • Podle pokynů Angelina Preljocaje (ve francouzské verzi) se připravte, rozcvičte se a poté můžete předvést devět minut zábavné a radostné choreografie po svém.
  • Můžete se při tanci natočit a poté své video nahrát na Numeridanse.tv nebo na sociální sítě s použitím sloganu #Dansel'Europe.

Na konci francouzského předsednictví Evropské unie bude vytvořena závěrečná montáž, která shrne všechna sdílená videa.

 

© Danse L'Europe

Přidejte se k nám


Členská karta Francouzského institutu
Chci se stát členem