-20% při nákupu 2 produktů*

Móda

Promod

Promod


Promod je francouzská módní značka, která si zakládá především na kvalitě, eleganci a pohodlí. Posláním značky je podtrhnout přirozenou krásu žen
Kolekci Promod tvoří skupina stylistů a návrhářů, kteří se snaží, aby každá klientka našla svůj styl, šla s dobou a vytvořila si jednouchý a zároveň funkční šatník pro každou příležitost. Značka pravidelně osvěžuje svou nabídku v prodejnách i na internetu. 
V Promod najdete krásné vzory, svěží barvy, originální doplňky a trendy outfity. 

Nová kolekce se vyznačuje ženskostí, autenticitou a svobodou. Bohémsky styl prezentují šaty. Na výběr jsou však také květy, barevné vzory nebo krajka. Kolekce DENIM je navržena pro všechny typy postav. Posláním kolekce je zažít dobrodružství, žít naplno, být svobodná a cítit se sama sebou.

SLEVA:  -20% při nákupu 2 produktů*
*Nabídka platí pro držitele IF PASS neomezeně ve všech buticích Promod v České Republice. Sleva 20 % je platná při nákupu minimálně 2 nezlevněných produktů. Nabídka se nevztahuje na bižutérii, zlevněné produkty, na nákup dárkové karty, krejčovské úpravy ani na vstup do věrnostního programu Promod.  Nabídku nelze kombinovat s ostatními slevami a akcemi.

 

Praha, Pradubice: 10:00 - 20:00
Hradec Králové: 10:00 - 18:00

Praha - OC Quadrio, OC Palác Flora, OC Nový Smíchov, OC Arkády Pankrác
Hradec Králové - OC Futurum
Pardubice - Palác Pardubice

www.promod.cz/

<< >>