V obchodě :

-15% při nákupu 6 láhví
-10% při nákupu nad 1 000Kč
-15% na francouzský Vánoční dárkový balíček

Během událostí :

-10% na nápoje; -5% na maso

Gastronomie

Mangustino

Mangustino


Mangustino je nově vzniklá firma s tak říkajíc francouzskými kořeny. Za svůj původ vděčí její francouzskému zakladateli, jenž pochází z malebné vinařské oblasti Loiry, která se pyšní nejen svými pohádkovými zámky, ale také výborným vínem!

Koncept firmy je francouzsko-hispánský a zahrnuje vína a delikatesy vysoké kvality. Našim zákazníkům nabízíme nejen kvalitní, ale také exkluzivní produkty z Francie, Argentiny, Chile a dalších neméně zajímavých zemí.  Ať už se jedná o dárek pro obchodní partnery či vánoční dárkové balíčky pro firemní spolupracovníky, sestavíme nabídku dle představ a rozpočtu klienta.

Nabízíme možnost uspořádat s námi firemní akci, team building, konferenci či školení a navíc v našich prostorách. K dispozici je např. původní sklepení z 19. století, kde, mimo jiné, pravidelně organizujeme degustační večery.

Portfolio služeb Mangustino zahrnuje služby cateringu pro firemní a privátní klientelu, na přání připravíme také kulturní a hudební program, zajistíme hudebníky různých žánrů a jazyků, animátory, fotografy apod.

Otevírací doba
Pondělí - Pátek: 09h00 - 20h00
Sobota & Neděle: Po dohodě
 

Mangustino
Benjamin Diot
Na Královce 1, Vrsovice
Praha 10

T + 420 776 729 064

www.mangustino.com

<< >>