fr cz

5% sleva na vstupenky na představení „Forever, happily“ a „8m3“

Kultura

Letní Letná

Letní Letná


Mezinárodní festival Letní Letná zve návštěvníky i letos do neuvěřitelného fantaskního světa nového cirkusu. Od 17. srpna do 3. září představí celou plejádu špičkových zahraničních souborů z Evropy i zpoza oceánu, ale také ty nejlepší soubory domácí scény. 
Letní Letná je jedinou přehlídkou svého druhu a rozsahu v České republice a okolních zemích. Festival se poprvé konal v roce 2004 a během třinácti let se stal nedílnou součástí nejen české, ale i evropské kulturní mapy - na jedné straně se mu daří přitáhnout každý rok obrovské množství diváků (v posledních letech přes 30.000), na straně druhé si festival stále uchovává příjemnou letní, až starosvětskou cirkusovou atmosféru, která není narušena masovostí nebo komerční vlezlostí. Letní Letná se tak stala místem pro setkávání přátel, známých, rodin s dětmi a aktivní trávení volného času.

Místo konání:
Letenské sady mezi Kramářovou vilou a Hanavským pavilonem.

Výhoda pro držitele IF Passu:
5% sleva na vstupenky na představení „Forever, happily“ a „8m3“ (základní cena 590 Kč, sleva pro držitele 30 Kč, na jednu kartu lze zakoupit pouze jednu vstupenku. Vstupenky pro držitele Passu je možné předem rezervovat na emailu ticket@letniletna.cz, fyzicky je vyzvednout bude možné až na festivalové pokladně - otevírá 13. srpna v Letenských sadech, případně po zahájení předprodeje v Divadle Archa od 1. července 2017)

T +420 732 989 294

anna.vondrackova@letniletna.cz

www.letniletna.cz/2017

<< >>