Benefiční koncert na podporu Francouzsko-české hudební akademie v Telči

úterý 30. března 2010 19:30
Betlémská kaple, Betlémské nám. 2, Praha 1
Pondělí 5. března 2012 19:30
Kostel sv. Šimona a Judy
Dušní, Praha 1

Cena vstupenek: _ 1 až 4 ks: 500 Kč. _ 5 ks a více: 400 Kč. _ Platba předem fakturou nebo na hodinu před koncertem. Závazně rezervujte na info academie-telc.cz nebo 777 646 989.

Francouzsko-česká hudební akademie v Telči, se každoročně koná začátkem července. Benefiční koncert na podporu této akademie se koná 5. března v 19h30 v kostele svatých Šimona a Judy v Praze. Na koncertu vystoupí vynikající čeští a francouzští hudebníci, kteří vedou mistrovské kurzy v Telči a jejich studenti: Talichovo kvarteto - Jan Talich (housle), Roman Patočka (housle), Vladimír Bukač (viola), Petr Nouzovský (violoncello), André Cazalet (lesní roh), Jan Thuri (hoboj), Vladislav Borovka (hoboj), Jan Mach (klarinet), Stanislav Gallin (klavír). Zazní skladby F. Schuberta, C. Reineckeho, B. Martinů, E. Bozzy.

Koncert se koná pod záštitou Jeho Excelence Pierra Lévyho, velvyslance Francie v ČR. Pořádá Francouzsko-česká hudební akademie, za laskavé popory CCFT-CFOK a FOK, Města Telč a Českého rozhlasu. Partnerem telčského hudebního projektu je Francouzský institut v Praze.

www.academie-telc.cz

fok CRO CFOK Telc
Tisknout článek Verze pro tisk